856 Sok. No:7 Asil Han İş Merkezi

Konak/İZMİR

0(232) 441 76 50 

İletişim Hattı

Biz Kimiz?

Eray Eraltan Kimdir?

28.05.1979 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimlerini İstanbul’da tamamladıktan sonra 1997 yılında Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünü kazanarak İzmir’le tanıştı. Üniversiteden mezun olduktan sonra ilk olarak peyzaj sektöründe İzmir çevresinde başarılı çalışmalara imza attı.

Sigorta sektörüyle tanışması, 2004 yılında evlilik vesilesiyle döndüğü İzmir’de Koç Allianz Bölge Müdürlüğü’nde müşteri temsilcisi görevi ile oldu. Sonrasında 2007 yılında Vakıfemeklilik Bölge Müdürlüğü’nde satış danışmanlığı pozisyonuyla başladığı görevini en son Çukurova Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdürü olarak Adana’da devam ettirdi.

Vakıfemeklilikteki 10 yıl süren başarılı çalışma döneminden sonra en büyük tutkusu olan İzmir’e dönerek, büyük bir acente yapılanmasında görev aldı. 2017 yılında kendi sigorta acentesini kurdu.

Üniversite yıllarının sonlarında tanıştığı Gülin Azer ile evli ve 2008 doğumlu Yiğit adında bir erkek çocuk babası olan Eray Eraltan aynı zamanda İTO, Beşiktaş Kulübü Kongre Üyesi , Ege Beşiktaşlılar Derneği, Kıwanis üyesi, İzmir Körfez Lions Kulubü kurucu üyesidir. Öğrenim hayatına AÖF Uluslar Arası Ticaret ve Lojistik bölümünü onur öğrencisi ve Emlak Yönetimi bölümlerini bitirdikten sonra;İşletme bölümünde devam etmektedir.

Vizyonumuz

Lord Sigortayı, İzmir’in en bilinen ve güvenilen markası yapmak,
Sigortacılıkta ulaşılan, referans gösterilen değerimizi daima muhafaza etmektir.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulayarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmak, bölgede alanında lider olmak için gereken tüm faaliyetleri gerçekleştirmektir.